Dzisiaj jest: 25 Maj 2019    |    Imieniny obchodz: Grzegorz, Urban, Magda
Polish English German Italian Russian

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

            

"Złoty Bank" Smętowo Graniczne

Już po raz drugi wyłoniono zwycięzców konkursu Złoty Bank SGB. Tytuły przyznano trzem liderom w każdej z grup bilansowych. Ponadto zgodnie z Regulaminem z każdej z grup bilansowych

wyłoniona została najwyżej punktowana pierwsza piątka Banków. Wyniki współzawodnictwa za rok 2012 wskazały najbardziej dynamicznie rozwijające się Banki, aktywnie współpracujące w ramach przedsięwzięć organizowanych w Spółdzielczej Grupie Bankowej. Celem Konkursu „ZŁOTY BANK SGB 2012" jest budowanie silnej marki SGB poprzez integrację Zrzeszenia. Ocenie punktowej poddane są więc obszary mające bezpośredni wpływ na kondycję marki, czyli obszar ekonomiczny, działań zrzeszeniowych, obszar sprzedaży (nowa kategoria) oraz jakości obsługi i wizualizacji. Uczestnikami Konkursu „Złoty Bank SGB 2012" były Banki Spółdzielcze, które rywalizowały w 3 grupach konkursowych, uszeregowanych według wielkości sumy bilansowej na dzień 31.12.2011 roku.

Konkurs odbywa się w II ETAPACH:
• I Etap ma na celu wyłonienie 15 Banków, które przejdą do następnego etapu, czyli po pięciu liderów w każdej z trzech grup konkursowych. Służy temu punktacja w kategoriach: ekonomicznej, zrzeszeniowej i sprzedażowej;
• w II Etapie ocenie poddawana jest jakość obsługi i wizualizacji. Punktacja w tym etapie przydzielana jest na podstawie wyników badań Mystery Shopping, realizowanych przez wyspecjalizowaną firmę badawczą (TNS Pentor Poznań Sp. z o.o).

Zebrana w ten sposób punktacja pozwoliła Komisji Konkursowej wyłonić zwycięzców Konkursu „Złoty Bank SGB 2012" w każdej z grup konkursowych:

Zwycięskie Banki Spółdzielcze to:
Grupa I Grupa II Grupa III
Bank Spółdzielczy Bank Spółdzielczy Bank Spółdzielczy
1. Oława 1. Dzierzgoń 1. Lipka
2. Dzierżoniów 2. Białogard 2. Wieleń n/Notecią
3. Czarnków 3. Susz 3. Kalisz Pomorski
4. Malanów 4. Nowe n/Wisłą 4. Gąbin
5. Koźminek 5. Kobierzyce 5. Smętowo Graniczne

Było o co walczyć, ponieważ pula nagród była wysoka. Zwycięskie Banki otrzymają luksusowy samochód osobowy Chevrolet Cruze 4D.
Oprócz nagród I stopnia, każdy z Banków, który zakwalifikował się do etapu oceny w kategorii jakości obsługi i wizualizacji, otrzyma zaproszenie do udziału w specjalnym, wyjazdowym szkoleniu, jakie tym razem odbędzie się na wyspie Megalonissos (Wielka Wyspa), jak potocznie Grecy nazywają Kretę.
Każdy z piętnastu Banków uhonorowany zostanie także statuetką „ZŁOTY BANK SGB 2012" oraz przysługiwało mu będzie prawo posługiwania się logotypem „ZŁOTY BANK SGB 2012" na stronach internetowych oraz wszelkich materiałach promocyjno – reklamowych banku.

/źródło: sgb.pl/