Dzisiaj jest: 25 Maj 2019    |    Imieniny obchodz: Grzegorz, Urban, Magda
Polish English German Italian Russian

Kredyty - Klienci Indywidualni

Lokata SGB ZIMA 2019

Oszczędzaj i wygrywaj z Bankiem Spółdzielczym w Smętowie Granicznym

 Ruszaj w nowy rok za kierownicą nowego Opla MOKKA X! Czy słyszałeś o atrakcyjnych nagrodach czekających na tych, którzy lubią oszczędzać?

 Z Bankiem Spółdzielczym w Smętowie Granicznym marzenia się spełniają. Na naszych klientów czeka moc niezwykłych nagród, a wśród nich dynamiczny i nowoczesny Opel MOKKA X.

 Oszczędzaj i wygrywaj! Moc nagród czeka na tych, którzy od 7 stycznia do 29 marca otworzą w Banku Spółdzielczym w Smętowie Granicznym lokatę  6-miesięczną, na której zdeponują minimum 500 złotych. Szanse na Twoje zwycięstwo zwiększają się z każdą wielokrotnością kwoty 500 złotych powierzonej Twojemu zaufanemu Bankowi Spółdzielczemu w Smętowie Granicznym

 Atrakcyjne oprocentowanie lokat w Banku Spółdzielczym w Smętowie Granicznym idące w parze z możliwością wygrania wielu niezwykłych nagród to okazja, której nie można przeoczyć.

 Nowoczesny Opel MOKKA X z silnikiem 1,4 Turbo o mocy 120 koni mechanicznych czeka na tych, którzy chcą pomnażać swoje oszczędności w Bankach Spółdzielczych Grupy SGB.

 Odwiedź najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Smętowie Granicznym i dowiedz się więcej o zimowej edycji Loterii Promocyjnej „Lokata SGB”. Ulokuj w Twoim Banku 500 złotych lub więcej i wzmacniaj szanse na wygraną.

 Regulamin Loterii Promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2019)” dostępny jest tutaj: www.lokatasgb.pl

  

Organizatorem Loterii Promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6- miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 7.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania Lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.